Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD18KP90AE3
Tono Tono
Maori
MPLAD18KP90AE3
  • Tau Wae
    MPLAD18KP90AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    9V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    15.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    10V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - Peak Pulse
    18000W (18kW)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1169A (1.169kA)