Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD30KP280CA
Tono Tono
Maori
3911082Ataata MPLAD30KP280CAMicrosemi
MPLAD30KP280CA
  • Tau Wae
    MPLAD30KP280CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 280V 451V PLAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    280V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    451V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    311V
  • Power - Peak Pulse
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-7418-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    66A