Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD30KP64CA
Tono Tono
Maori
5309326Ataata MPLAD30KP64CAMicrosemi
MPLAD30KP64CA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MPLAD30KP64CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 64V 103V PLAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    64V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    103V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    71.1V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    PLAD
  • Raupapa
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    30000W (30kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-7482-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    294A