Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD6.5KP54AE3
Tono Tono
Maori
471511Ataata MPLAD6.5KP54AE3Microsemi Corporation
MPLAD6.5KP54AE3
I roto i te taonga
168+
  • Tau Wae
    MPLAD6.5KP54AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    1
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    60V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    54V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
  • Raupapa
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    6500W (6.5kW)
  • Power - Peak Pulse
    74.8A
  • Ko te poari
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-7621-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    MPLAD6.5KP54AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    87.1V