Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > MSAD120-16
Tono Tono
Maori
4813697Ataata MSAD120-16Microsemi
MSAD120-16
  • Tau Wae
    MSAD120-16
  • Whakaahuatanga
    DIODE ARRAY GP 1600V 120A D1
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.43V @ 300A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    1600V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D1
  • Tere
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    D1
  • Ētahi Ingoa
    MSAD120-16MI
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Anode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 120A Chassis Mount D1
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    6mA @ 1600V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    120A