Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > MSCD200-16
Tono Tono
Maori
820751Ataata MSCD200-16Microsemi Corporation
MSCD200-16
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MSCD200-16
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max)
    Standard
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    1 Pair Series Connection
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    SD2
  • Tere
    200A
  • Raupapa
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Ko te poari
    D2
  • Ētahi Ingoa
    MSCD200-16MP
    MSCD200-16MP-ND
    MSCD20016
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    MSCD200-16
  • Whakaahua nui
    Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V (1.6kV) 200A Chassis Mount D2
  • Te Whirihoranga Diode
    9mA @ 1600V
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    1.3V @ 300A
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    1600V (1.6kV)