Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Pouaka - Rectifiers Bridge > MSD130-08
Tono Tono
Maori
1900750Ataata MSD130-08Microsemi
MSD130-08
  • Tau Wae
    MSD130-08
  • Whakaahuatanga
    DIODE BRIDGE 3PH 800V 130A SM3
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max)
    800V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.8V @ 300A
  • Hangarau
    Standard
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    M3
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    M3
  • Ētahi Ingoa
    MSD13008
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Three Phase
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    300µA @ 800V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    130A