Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Thyristors - SCRs - Modules > MSDT150-16
Tono Tono
Maori
6473346Ataata MSDT150-16Microsemi
MSDT150-16
  • Tau Wae
    MSDT150-16
  • Whakaahuatanga
    POWER MOD BRIDGE THY 3PH M5
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Tae Atu
    1.6kV
  • Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max)
    3V
  • Te hanganga
    Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    M5 Module
  • Ētahi Ingoa
    MSDT15016
  • Tae Mahi
  • Te maha o nga SCR, Diodes
    1 SCR, 6 Diodes
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    SCR Module 1.6kV Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes Chassis Mount M5 Module
  • I teie nei - I te State (He (AV)) (Max)
    150A
  • I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm)
    1500A @ 50Hz
  • I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max)
    150mA