Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBG18CAE3
Tono Tono
Maori
6843397Ataata MSMBG18CAE3Microsemi
MSMBG18CAE3
I roto i te taonga
725+
  • Tau Wae
    MSMBG18CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    18V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    29.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    20V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-7864-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    20.5A