Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBG24CA
Tono Tono
Maori
633551Ataata MSMBG24CAMicrosemi
MSMBG24CA
I roto i te taonga
725+
  • Tau Wae
    MSMBG24CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    24V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-7875-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    15.4A