Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMBJ30CAE3
Tono Tono
Maori
6873050Ataata MSMBJ30CAE3Microsemi
MSMBJ30CAE3
I roto i te taonga
794+
  • Tau Wae
    MSMBJ30CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    30V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Ētahi Ingoa
    1086-8092-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    12.4A