Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMCG15AE3
Tono Tono
Maori
5681406Ataata MSMCG15AE3Microsemi
MSMCG15AE3
I roto i te taonga
556+
  • Tau Wae
    MSMCG15AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    15V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    24.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    16.7V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8260-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    61.5A