Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMCG17CA
Tono Tono
Maori
6929780Ataata MSMCG17CAMicrosemi
MSMCG17CA
I roto i te taonga
527+
  • Tau Wae
    MSMCG17CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    17V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    27.6V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    18.9V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8277-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    53.3A