Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMCG70CA
Tono Tono
Maori
4616756Ataata MSMCG70CAMicrosemi
MSMCG70CA
I roto i te taonga
527+
  • Tau Wae
    MSMCG70CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 70V 113V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    70V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    113V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8373-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    13.3A