Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMCGLCE54A
Tono Tono
Maori
MSMCGLCE54A
I roto i te taonga
210+
  • Tau Wae
    MSMCGLCE54A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    54V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    87.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    60V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8461-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
    17.2A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz