Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMCJ13CA
Tono Tono
Maori
2378262Ataata MSMCJ13CAMicrosemi
MSMCJ13CA
I roto i te taonga
556+
  • Tau Wae
    MSMCJ13CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    13V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    21.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-8519-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    69.7A