Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMCJ85AE3
Tono Tono
Maori
4746061Ataata MSMCJ85AE3Microsemi
MSMCJ85AE3
  • Tau Wae
    MSMCJ85AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 85V 137V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    85V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    137V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    94.4V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8662-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    10.4A