Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLG70CAE3
Tono Tono
Maori
MSMLG70CAE3
I roto i te taonga
350+
  • Tau Wae
    MSMLG70CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 70V 113V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    70V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    113V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8914-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    26.6A
  • Capacitance @ Frequency
  • Mahinga Korero
    1
  • Nga tono
    General Purpose
MSMLG70CA
MSMLG70CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113V DO215AB