Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLG90CAE3
Tono Tono
Maori
MSMLG90CAE3
I roto i te taonga
350+
  • Tau Wae
    MSMLG90CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 90V 146V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    90V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    146V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    100V
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8942-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    20.6A