Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ160A
Tono Tono
Maori
5787179Ataata MSMLJ160AMicrosemi
MSMLJ160A
I roto i te taonga
385+
  • Tau Wae
    MSMLJ160A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 160V 259V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    160V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    259V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    178V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-8987-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    11.6A