Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ18CAE3
Tono Tono
Maori
6309303Ataata MSMLJ18CAE3Microsemi
MSMLJ18CAE3
I roto i te taonga
368+
  • Tau Wae
    MSMLJ18CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    18V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    29.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    20V
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-9006-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    102.8A