Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ22AE3/TR
Tono Tono
Maori
MSMLJ22AE3/TR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
400+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MSMLJ22AE3/TR
  • Whakaahuatanga
    TVS
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    RoHS Compliant
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    22V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    35.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLJ (DO-214AB)
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    RoHS Compliant
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    MSMLJ22AE3/TRMS
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    84.4A