Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ60CAE3
Tono Tono
Maori
74056Ataata MSMLJ60CAE3Microsemi
MSMLJ60CAE3
I roto i te taonga
368+
  • Tau Wae
    MSMLJ60CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    60V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    96.8V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    66.7V
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-9082-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    31A