Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MX5KP16AE3
Tono Tono
Maori
3748403Ataata MX5KP16AE3Microsemi
MX5KP16AE3
  • Tau Wae
    MX5KP16AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 16V 26V CASE 5A
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    16V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    26V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    17.8V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-9464-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    192A