Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MX5KP48A
Tono Tono
Maori
6010066Ataata MX5KP48AMicrosemi
MX5KP48A
  • Tau Wae
    MX5KP48A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 48V 77.4V CASE 5A
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    48V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    77.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    53.3V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-9519-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    65A