Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLP5KE14CA
Tono Tono
Maori
3144274Ataata MXLP5KE14CAMicrosemi
MXLP5KE14CA
  • Tau Wae
    MXLP5KE14CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 14V 23.2V DO204AL
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    14V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    23.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Peak Pulse
    500W
  • Ētahi Ingoa
    1086-10437-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    21.5A