Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLP5KE20A
Tono Tono
Maori
2785191Ataata MXLP5KE20AMicrosemi
MXLP5KE20A
  • Tau Wae
    MXLP5KE20A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 20V 32.4V DO204AL
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    20V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    32.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    500W
  • Ētahi Ingoa
    1086-10467-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    15.4A