Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLP5KE51A
Tono Tono
Maori
40959Ataata MXLP5KE51AMicrosemi
MXLP5KE51A
  • Tau Wae
    MXLP5KE51A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    51V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    82.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    56.7V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    500W
  • Ētahi Ingoa
    1086-10519-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    6.1A
  • Capacitance @ Frequency
  • Nga tono
    General Purpose
MXLP5KE51AE3
MXLP5KE51AE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL