Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBG110CAE3
Tono Tono
Maori
2441260Ataata MXLSMBG110CAE3Microsemi
MXLSMBG110CAE3
  • Tau Wae
    MXLSMBG110CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 110V 177V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    110V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    177V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    122V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-11366-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    3.4A