Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBG24CAE3
Tono Tono
Maori
7002714Ataata MXLSMBG24CAE3Microsemi
MXLSMBG24CAE3
  • Tau Wae
    MXLSMBG24CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    24V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-11430-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    15.4A
  • Capacitance @ Frequency
  • Mahinga Korero
    1
  • Nga tono
    General Purpose
MXLSMBG24CA
MXLSMBG24CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA