Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBG90CA
Tono Tono
Maori
34832Ataata MXLSMBG90CAMicrosemi
MXLSMBG90CA
  • Tau Wae
    MXLSMBG90CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 90V 146V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    90V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    146V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-11547-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    4.1A