Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMBJ90CAE3
Tono Tono
Maori
6415885Ataata MXLSMBJ90CAE3Microsemi
MXLSMBJ90CAE3
  • Tau Wae
    MXLSMBJ90CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 90V 146V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    90V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    146V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBJ (DO-214AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    1086-11742-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    4.1A