Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMCG160CA
Tono Tono
Maori
MXLSMCG160CA
  • Tau Wae
    MXLSMCG160CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 160V 259V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    160V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    259V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    178V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMCG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-11817-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    5.8A