Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMCG22A
Tono Tono
Maori
MXLSMCG22A
  • Tau Wae
    MXLSMCG22A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    22V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    35.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMCG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-11839-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    42.2A