Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMCJ130CA
Tono Tono
Maori
2760455Ataata MXLSMCJ130CAMicrosemi
MXLSMCJ130CA
  • Tau Wae
    MXLSMCJ130CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 130V 209V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    130V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    209V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    144V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-12067-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    7.2A