Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMCJLCE10AE3
Tono Tono
Maori
4677745Ataata MXLSMCJLCE10AE3Microsemi
MXLSMCJLCE10AE3
  • Tau Wae
    MXLSMCJLCE10AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 10V 17V DO214AB
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    10V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    17V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    11.1V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-12228-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    88A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz