Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMLG48CAE3
Tono Tono
Maori
MXLSMLG48CAE3
  • Tau Wae
    MXLSMLG48CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Tuhinga o mua - Breakover
    1
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    48V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    SMLG (DO-215AB)
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    3000W (3kW)
  • Power - Peak Pulse
    38.8A
  • Ko te poari
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-12422-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    MXLSMLG48CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    77.4V