Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLSMLJ15CAE3
Tono Tono
Maori
4533860Ataata MXLSMLJ15CAE3Microsemi Corporation
MXLSMLJ15CAE3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MXLSMLJ15CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    16.7V
  • Tuhinga o mua - Breakover
    1
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    15V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    DO-214AB
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    3000W (3kW)
  • Power - Peak Pulse
    123A
  • Ko te poari
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-12538-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    MXLSMLJ15CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    24.4V