Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD15KP33CA
Tono Tono
Maori
MXPLAD15KP33CA
  • Tau Wae
    MXPLAD15KP33CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    33V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Power - Peak Pulse
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-13277-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    282A