Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD15KP78AE3
Tono Tono
Maori
MXPLAD15KP78AE3
  • Tau Wae
    MXPLAD15KP78AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 78V 126V PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    78V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    126V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-13336-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    120A