Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD15KP90AE3
Tono Tono
Maori
176833
MXPLAD15KP90AE3
  • Tau Wae
    MXPLAD15KP90AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 90V 146V PLAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    90V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    146V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    100V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-13356-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    102A
  • Capacitance @ Frequency
  • Nga tono
    General Purpose
MXPLAD15KP9.0AE3
MXPLAD15KP9.0AE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Kaihanga: Microsemi
MXPLAD15KP90A
MXPLAD15KP90A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146V PLAD