Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD18KP30A
Tono Tono
Maori
MXPLAD18KP30A
  • Tau Wae
    MXPLAD18KP30A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    30V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    18000W (18kW)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    372A