Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD18KP54A
Tono Tono
Maori
MXPLAD18KP54A
  • Tau Wae
    MXPLAD18KP54A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    54V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    87.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    60V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    18000W (18kW)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    207A