Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD30KP40CA
Tono Tono
Maori
MXPLAD30KP40CA
  • Tau Wae
    MXPLAD30KP40CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    40V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    64.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Power - Peak Pulse
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-13473-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    468A