Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD36KP200A
Tono Tono
Maori
MXPLAD36KP200A
  • Tau Wae
    MXPLAD36KP200A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 200V 322V PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    200V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    322V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    222V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    36000W (36kW)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    112A
  • Capacitance @ Frequency
  • Nga tono
    General Purpose
MXPLAD36KP200AE3
MXPLAD36KP200AE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 322V PLAD