Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD36KP28AE3
Tono Tono
Maori
MXPLAD36KP28AE3
  • Tau Wae
    MXPLAD36KP28AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    28V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    46.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    36000W (36kW)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    776A