Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD36KP45CA
Tono Tono
Maori
MXPLAD36KP45CA
  • Tau Wae
    MXPLAD36KP45CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    45V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    72.7V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    50V
  • Power - Peak Pulse
    36000W (36kW)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    496A