Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXPLAD36KP70A
Tono Tono
Maori
549573
MXPLAD36KP70A
  • Tau Wae
    MXPLAD36KP70A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 70V 113V PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    70V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    113V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    36000W (36kW)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    319A