Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMBG36AE3
Tono Tono
Maori
1375771Ataata MXSMBG36AE3Microsemi
MXSMBG36AE3
  • Tau Wae
    MXSMBG36AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    36V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    58.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    40V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-13902-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    10.3A
  • Capacitance @ Frequency
  • Nga tono
    General Purpose
MXSMBG36A
MXSMBG36A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AA