Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMBG78A
Tono Tono
Maori
3695298Ataata MXSMBG78AMicrosemi
MXSMBG78A
  • Tau Wae
    MXSMBG78A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 78V 126V DO215AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    78V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    126V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-13969-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    4.7A